BLACK and WHITE dance show

big1

Czerń i biel to kolory, które kojarzą się z elegancją i klasą ale również są uniwersalne i można je z łatwością dopasować do wszystkiego, tworząc w ten sposób coś wyjątkowego. Właśnie takim połączeniem klasy i uniwersalnego dopasowania do potrzeb klienta kierowaliśmy się tworząc projekt BLACK and WHITE dance show.

Ponad 15 lat na rynku, wiele doświadczeń telewizyjnych i setki pokazów w Polsce i zagranicą pozwoliły nam stworzyć show taneczne na najwyższym światowym poziomie. Charakteryzuje nas profesionalizm i niezwykła dbałość o detale. Każdy nasz występ jest połączeniem wyszukanych i niebanalnych choreografii z umiejętnie dobranymi ewolucjami, które dodane w odpowiednim momencie muzycznym na długo zapadają w pamięci widza.

BLACK and WHITE dance show, to również świetne stylizacje i umiejętnie dobrane rekwizyty, które sprawiają że nasze show w każdym otoczeniu pozostawia to samo niezapomniane wrażenie.

Jesteś firmą/osobą szukającą czegoś wyjątkowego by uświetnić Twoje wydarzenie ?.

Potrzebujesz występu który podkreśli prestiż i zachwyci widza ?

Trafiłeś idealnie i możesz dłużej nie szukać 🙂

Wiele lat doświadczenia, profesjonalizm, dbałość o wysoki poziom występu i wizerunek klienta.
Uczestnicy MAM TALENT, GOT TO DANCE, YOU CAN DANCE(Buenos Aires), trasy koncertowe, trasy promocyjne: Fiat, Mentos, KIA Eforia, Radio Złote Przeboje, Milka i setki evetów i bankietów.

tel1_png Tomek        +48 508 669 505
tel1_png Grzegorz    +48 730 450 301
kontakt@blackandwhite-dance.pl
Współpraca:
Uczestnicy MAM TALENT | Pokazy Taneczne + Animacje